Stahování provozu a skladu, do 31.5. prosím komunikace pouze mailem. odepiseme do 24 hodin

Legíny jsou velmi pohodlným a zároveň také praktickým kouskem oblečení, který unosíte při mnoha příležitostech. Navíc jsou dostupné v mnoha barvách, vzorech i materiálech. A jak nosit legíny pro běžné nošení nebo pro volnočasové aktivity? S čím je kombinovat, aby vám slušely? Legíny jako takové se hodí jak na sport, na doma, tak i na ven. Stačí jen zvolit ten správný model pro konkrétní příležitost.

Pohodlí během sportovních aktivit

Pro sportovní aktivity jsou jako stvořené nejrůznější fitness legíny a funkční legíny. Poskytnou vám vytoužené pohodlí a lepší volnost pohybu. Legíny se hodí pro běh nebo nejrůznější cvičení jako je například jóga nebo zumba. Tento kousek oblečení si pro vaše sportovní aktivity určitě oblíbíte. Snadno je zkombinujete s tričkem, topem nebo tílkem a dobře vypadají i pokud si k nim obléknete mikinu.

Praktický kousek pro domácí nošení

Legíny jsou praktickým kouskem, který se hodí i pro domácí nošení. Dopřát si v nich můžete odpočinek, úklid domácnosti nebo jakékoliv jiné aktivity. I při dlouhodobém nošení si je oblíbíte pro pohodlí, které nabízí. Nadchnou vás i svým příjemným materiálem, který oceníte při různých aktivitách.

Důležitá je správná velikost ani volné, ani příliš upnuté

Jak vybrat tu správnou velikost legín? Při výběru vhodné velikosti legín byste se měli řídit tím, že by vám neměly být ani příliš volné, a naopak by neměly být ani příliš upnuté. Legíny by vám zkrátka měly perfektně padnout, jedině tak v nich budete vypadat báječně a i vy samy se v nich budete cítit skvěle.

Skvělý doplněk k šatům nebo sukni

Dámské legíny nemusí sloužit jen jako sportovní nebo volnočasové oblečení. Legíny můžete pořídit i v designu klasických džínů, oproti kterým jsou ale více pohodlné. Legíny se také parádně hodí pro nošení k šatům nebo sukni, v jejichž kombinaci působí zajímavým dojmem.

Výměna zdarma

Výměna zdarma

Při hodnotě zboží nad 1000 KČ za výměnu zboží neplatíte ( 1 výmena )