Stahování provozu a skladu, do 31.5. prosím komunikace pouze mailem. odepiseme do 24 hodin

Moderní a zajímavé provedení

V současné době se legíny nenosí jen na cvičení do tělocvičny nebo fitka, naopak jsou skvělou možností, jak upozornit na svoji pěkně vytvarovanou postavu. Navíc, co si budeme říkat, ten, kdo je vyzkoušel, tak na ně nedá dopustit. Jsou totiž nesmírně pohodlné, což umožňuje velmi příjemný pohyb. 

Je pravdou, že v současné době existují naprosto skvělé funkční fitness legíny, které zaručují jistý volný pohyb. Díky tomu se staly tyto legíny velmi oblíbené i jako domácí oblek, zvláště pokud si zvolíte vhodný a příjemný materiál. Tím se pomalu dostáváme k tomu, že se takového praktického kousku oblečení nechcete vzdát ani při běžném nošení. A ani nemusíte. 

Nabízí se vám ideální možnost, kterou přináší double push up legíny, které bezpochyby perfektně pozvednou image a vymodelují velmi pěkně postavičku. Klidně si můžete vzít střevíčky na podpatku, protože tím se zvýrazní nohy, což samozřejmě není jediné.

Proč zvolit tyto skvělé legíny jako denní nebo společenský outfit?

Důvodů je samozřejmě mnoho, zvláště pokud se nabízí v několika barevných provedeních. Některé odpovídají svým designem dokonce jako džíny, ale samozřejmě s rozdílem materiálu a pohodlnějšího užívání. Některé zase mohou být klidně ideálním doplňkem k šatům nebo sukním. 

  • Elastický materiál, který se skvěle přizpůsobí tělu. Přesto byste měli být opatrní a nevybírat si velikost, která bude na vás příliš upnutá, což skutečně v některých případech nevypadá příliš dobře. Složení materiálu v originálně šitých legínách, které se vyrábí na Slovensku, je 82% polyesteru a 18% elastanu.
  • Díky vyššímu pasu bude vypadat vás skutečný pas velmi úzký, čímž se pěkně vytvaruje postava.
  • Zvýrazní křivky i prodlouží nohy.

Push up legíny vám budou dělat jen radost, protože si je oblíbíte natolik, že rozhodně si pořídíte rovnou několik barevných variant. Skvěle se dají doplnit vhodným střihem trička nebo halenky a nezklamou svým pohodlím a příjemným materiálem. 

Výměna zdarma

Výměna zdarma

Při hodnotě zboží nad 1000 KČ za výměnu zboží neplatíte ( 1 výmena )